Konkursy biblioteczne

Dnia 28.05.2013 r. odbył się Powiatowy Turniej Czytelniczy Mole Książkowe organizowany prze SP 2 w Kwidzynie. Konkurs trwał od stycznia 2013 r. do maja 2013 r. i składał się z IV etapów związanych z książkami autorstwa Adama Bahdaja. Pośród 21 uczestników, do finału zakwalifikowało się 6 uczniów, w tym uczeń naszej szkoły- Jan Kapica (VI e), który zdobył II miejsce podczas końcowego etapu wykazując się nie tylko znajomością lektur, ale też umiejętnościami korzystania z nowych urządzeń technologii. Zwycięzcy gratulujemy i życzymy sukcesów w gimnazjum!

Dnia 24.05.2013 r. odbył się Gminny Konkurs Czytelniczy Książka moim przyjacielem organizowany przez Zespół Szkół w Rodowie. Naszą szkołę reprezentowali: Wiktoria Górnik- kl. III A, Elżbieta Kasińska- kl. III C,
Jan Piórkowski - kl. III D wykazując się wiedzą z przeczytanych lektur
i umiejętnościami plastycznymi. Gratulujemy!