BEZPIECZNE WAKACJE

Dnia 26 czerwca 2013r. odbył się apel poświęcony zakończeniu roku szkolnego 2012/2013.
Uczniowie klasy III d przygotowani przez panie Aleksandrę Pietkiewicz i Izabelę Król przedstawili w wesołym przedstawieniu zasady zachowania się nad wodą,
w lesie, w górach i na wsi podczas przerwy wakacyjnej.
Natomiast uczniowie klasy 5b wraz z wychowawczynią p. Edytą Jurewicz w formie “Wiadomości” zrelacjonowali najważniejsze rzeczy, o jakich należy pamiętać podczas wakacji. Bezpieczeństwo przede wszystkim!
Nie należy jednak zapominać o tym, że wakacje to okres odpoczynku i świetnej zabawy. Pomysły, jak miło można spędzić wakacje, możecie zaczerpnąć
z naszego filmiku. Znajdziecie tam również porady, jak się należy odpowiednio ubrać na wycieczkę w góry lub spacer do lasu.
Życzymy wszystkim radosnych i niezapomnianych wakacji!
Do zobaczenia za 65 dni :)