POWIATOWY KONKURS PLASTYCZNY
“TO MNIE NIE KRĘCI”

Po raz 6 odbył się konkurs plastyczny “To mnie nie kręci”. Jego organizatorem są Gminne Komisje Rozwiązywania Problemów Alkoholowych pod patronatem Dziennika Bałtyckiego. Konkurs ten skierowany jest do uczniów szkół podstawowych. Jego celem jest wskazanie społecznych, moralnych, zdrowotnych skutków ulegania nałogom. Służy on profilaktyce zdrowia i promocji zdrowego stylu życia.
W tym roku wpłynęło ponad 80 prac wykonanych techniką dowolną. Organizatorzy mieli twardy orzech do zgryzienia. Wybrano 6 prac najciekawszych pod względem przesłania i techniki wykonania. O wielkim sukcesie mogą mówić uczniowie naszej szkoły.

I miejsce zajęła Dominika Graszkiewicz z kl. IV c,
IV miejsce
zajął Jakub Pirożek z kl. IV d.

Po części oficjalnej nastąpiła część rekreacyjna, bowiem podsumowanie tego konkursu odbyło się w kwidzyńskiej Kulkolandii. Organizatorzy zafundowali uczestnikom “pyszną” zabawę.