BEZPIECZNA DROGA DO SZKOŁY

Dnia 31 października 2012 r. panie Anna Bożek oraz Marzena Brzezińska zorganizowały i przeprowadziły konkurs dla uczniów klas I – III “Bezpieczna droga do szkoły”.
Przedstawiciele wszystkich klas młodszych zmagali się z zagadnieniami dotyczącymi znajomości zasad przechodzenia przez jezdnię, nazywali podstawowe znaki drogowe, zetknęli się (w teście) z różnymi niebezpiecznymi sytuacjami podczas pokonywania drogi do i ze szkoły.
O tym, że uczniowie świetnie poradzili sobie z ta problematyką świadczy liczba nagrodzonych. Oto laureaci:

Klasy I:

I miejsce – Adam Kasicki kl. I d oraz Ala Strześniewska kl. I c
II miejsce – Zosia Świechowicz kl. I a oraz Kacper Meller kl. I d
III miejsce – Kamila Andrzejewska kl. I c, Kasia Wybult kl. I b oraz Szymon Pajewski kl. I a
Wyróżnienie – Błażej Kwolek kl. I b

Klasy II:

I miejsce – Oliwia Szmiszke kl. II c
II miejsce – Ada Teska kl. II c
III miejsce – Małgorzata Zielińska kl. II a
Wyróżnienia – Helena Dudek kl. II a, Maja Moczadło kl. II d oraz Kuba Chojnowski kl. II b

Klasy III: