I etap międzyszkolnego konkursu czytelniczego

Dnia 6 kwietnia 2017 r. w godzinie 8.55- 9.40. odbył się I etap międzyszkolnego konkursu czytelniczego województwa pomorskiego z okazji Roku Wolontariatu. Organizatorem konkursu jest Gimnazjum nr 29 w Gdańsku skąd drogą e- mailową otrzymaliśmy testy do książek pani Małgorzaty Musierowicz pt. „Ida Sierpniowa” oraz „Język Trolli”. Reprezentantami naszej szkoły były: Dominika, Konstancja i Zuzanna z klasy   V D. Zadaniem uczennic było zapoznanie się z wyżej wymienionymi pozycjami i uzupełnienie testów. Po podliczeniu punktacji przesłałyśmy protokół z konkursu do organizatorów. Teraz czekamy na wyniki, które pokażą, czy uczennice dostaną się do II etapu konkursu, który odbędzie się w Gimnazjum nr 29 w Gdańsku.