kreska2.gif (1320 bytes)

NAJLEPSI UCZNIOWIE
ROK SZKOLNY 2016/2017
OCENY KOŃCOWOROCZE

kreska2.gif (1320 bytes)

 

KLASY CZWARTE

Klasa IV a - wychowawca - mgr Małgorzata Reda

imię i nazwisko średnia ocen
1. Konrad Król 5,09
2. Maria Anders 5,00
3. Oskar Buraczyński 5,00
4. Oliwia Fedorczyk 5,00
5. Amelia Nitka 5,00
6. Wiktoria Chmielewska 4,82
7. Agnieszka Zwierzchowska 4,82
8. Maja Brzostowska 4,64
9. Dominik Kajko 4,64
średnia klasy - 4,18

Klasa IV b - wychowawca - mgr Bożena Skwirowska

1. Wiktoria Krysiak 5,09
2. Maria Wiśniewska 5,00
3. Antoni Jabłoński 4,91
4. Robert Dumkiewicz 4,82

średnia klasy - 3,93


Klasa IV c - wychowawca - mgr Anna Pawłowska

1. Mateusz Dobrowolski 5,09
2. Jakub Czapliński 5,00
3. Adrian Grau 5,00
4. Miłosz Gwizdała 5,00
5. Anna Okorska 5,00
6. Matylda Wysocka 4,91
7. Natalia Dykowska 4,82
8. Filip Pirożek 4,82
9. Klara Wysocka 4,82
10. Weronika Próchniewska 4,64
11. Kaja Wajs 4,64
12. Miłosz Guzman 4,55
13. Tymoteusz Kot 4,50

średnia klasy - 4,44


Klasa IV d - wychowawca - mgr Magdalena Gabriel

1. Natalia Proć 5,09
2. Antonina Goraj 4,91
3. Julia Klimek 4,91
4. Wiktor Lange 4,91
5. Konrad Pypeć 4,91
6. Julia Traskowska 4,82
7. Michał Abramowicz 4,64
8. Igor Orzechowski 4,64
9. Martyna Rebeszko 4,64
10. Marlena Fydrych 4,55

średnia klasy - 4,17


Klasa IV e - wychowawca - mgr Elżbieta Widawska

1. Kornelia Małkowska 5,09
2. Julia Wasiewicz 5,09
3. Łukasz Smarzyński 5,00
4. Weronika Graszkiewicz 4,91
5. Wiktoria Dąbrowska 4,64
6. Milena Kurlapska 4,55

średnia klasy - 3,88


KLASY PIĄTE

Klasa V a - wychowawca - mgr Genowefa Kowalska

1. Zofia Świechowicz 4,64

średnia klasy - 4,79


Klasa V b - wychowawca - mgr Lidia Kurowska

1. Zofia Przyłucka 5,82
2. Wiktoria Nowińska 5,27
3. Igor Majewski 4,91
4. Mikołaj Baranow 4,82
5. Marcel Jasiewicz 4,82
6. Błażej Kwolek 4,82
7. Wiktoria Gadecka 4,55

średnia klasy - 4,13


Klasa V c - wychowawca -  mgr Andrzej Gwizdała

1. Klaudia Cendrowska 5,00
2. Tomasz Jasiński 4,91
3. Alicja Warchlewska 4,82
4. Alicja Strześniewska 4,64

średnia klasy - 3,92


Klasa V d - wychowawca - mgr Marta Andrzejewska

1. Szymon Orzechowski 5,18
2. Marcin Szybkowski 5,18
3. Mateusz Wandzel 5,18
4. Klara Kapica 5,09
5. Kacper Liśkiewicz 5,09
6. Adam Pietkiewicz 5,00
7. Konstancja Janicka 4,91
8. Dominika Kordowska 4,91
9. Wiktoria Lewandowska 4,91
10. Alicja Szeląg 4,91
11. Zuzanna Dołęgowska 4,55

średnia klasy - 4,45


KLASY SZÓSTE


Klasa VI a - wychowawca - mgr Barbara Próchnicka

1. Małgorzata Zielińska 5,73
2. Amelia Gościniak 5,27
3. Helena Dudek 5,00
4. Mariusz Barbarewicz 4,82
5. Błażej Hiszczyński 4,64

średnia klasy - 4,34


Klasa VI b - wychowawca -  mgr Ewa Gościniak 

1. Julia Klimek 4,91
2. Zuzanna Skazalska 4,91
3. Magdalena Beta 4,82
4. Zofia Potrzeszcz 4,64
5. Aleksandra Śmiechowska 4,55

średnia klasy - 3,98


Klasa VI c - wychowawca - mgr Anna Stankiewicz

1. Marcelina Charkiewicz 5,18
2. Paulina Kass 5,00
3. Zofia Skibniewska 5,00
4. Oliwia Szmiszke 5,00
5. Oliwia Kołodziejska 4,91
6. Wiktoria Zawilska 4,82
7. Kornelia Kierepka 4,55

średnia klasy - 4,17


Klasa VI d - wychowawca - mgr Beata Anna Zielińska

1. Maja Moczadło 5,36
2. Martyna Zawadzińska 5,36
3. Patrycja Jaroszewska 5,18
4 Martyna Dudalska 4,82
5. Jan Furman 4,82
6. Paulina Pajewska 4,82
7. Joanna Moskwińska 4,55
8. Aleksandra Raczkowska 4,55

średnia klasy - 4,00


wyjście