Szkolny Konkurs Recytatorski

1 marca 2017 roku w naszej szkole odbył się Szkolny Konkurs Recytatorski klas I-III zorganizowany przez panie: Małgorzatę Gunajew, Annę Karolak i Elżbietę Widawską.

Każdą klasę reprezentował jej przedstawiciel. Uczniowie recytowali swoje wiersze w trzech kategoriach wiekowych. Recytowano wiersze polskich poetów. Uczniowie zaprezentowali   naprawdę wysoki stopień interpretacji poezji. Jury miało trudny wybór, ale wyboru najlepszych musiało dokonać. A oto wyniki konkursu:

Klasa I

I miejsce Marcin Braszkowski - klasa I b
II miejsce Elena Szkutnik - klasa I b
III miejsce Klaudia Rybicka  - klasa I a

Klasa II

I miejsce Katarzyna Bolewska – klasa II a
II miejsce Natalia Rutecka – klasa II d
III miejsce Kacper Kośka – klasa II e

Klasa III

I miejsce Aleksandra Wiśniewska klasa III e
II miejsce Judyta Mikołajków klasa III c
III miejsce Melania Gościniak klasa III a

Organizatorzy konkursu dziękują wychowawczyniom klas, które włożyły niemały wysiłek w pracę nad oszlifowaniem takich talentów.

Laureaci pierwszych i drugich miejsc będą reprezentować naszą szkołę na Gminnym i Powiatowym Konkursie Recytatorskim.