Czas wracać do szkoły

Jedni z westchnieniem żalu za wakacjami, drudzy z radością, że wracają  do szkoły. Tak uczniowie naszej szkoły witali nowy rok szkolny.
Uroczystości inaugurujące odbyły się w Miejskiej Hali Sportowej. Gościem  uroczystości rozpoczęcia roku szkolnego  był przewodnicząca Rady Miejskiej Pan Piotr Janiewicz.

Inaugurując rok szkolny 2016/2017 pani dyrektor powitała wszystkich uczniów, nauczycieli, rodziców oraz pracowników szkoły, życząc im samych sukcesów w nauce i pracy. Wyraziła nadzieję, że po dwu miesięcznej przerwie wszyscy wracają do szkoły wypoczęci, uśmiechnięci, zadowoleni, pełni optymizmu i nadziej na dobry, udany rok.

Szczególnie gorąco pani dyrektor powitała uczniów klas pierwszych, którzy po raz pierwszy przekroczyli progi szkoły.
Społeczność naszej szkoły nie zapomina o najważniejszych wydarzeniach z naszej historii. Podobnie było i w tym roku. Chwilą ciszy uczciliśmy ofiary II wojny światowej oraz wszystkich tych, którzy walczyli o niepodległą Ojczyznę.
Po akademii uczniowie udali sie do sal lekcyjnych, by spotkać się z wychowawcami i poznać nowy plan zajęć.

Wszystkim uczniom życzymy samych szóstek i radości z nowo odkrywanej wiedzy