Dzień Edukacji Narodowej

Jak co roku w naszej szkole uroczyście obchodziliśmy Dzień Edukacji Narodowej. Tym razem świętowaliśmy w nietypowy sposób.
Dzięki uczniom, którzy wcielili się w nauczycieli klas IV-VI, na jednej godzinie pedagodzy mogli odpocząć od trudu prowadzenia zajęć, ponieważ dzieci  zrobiły to za nich. Z powierzonego im zadania wywiązali się celująco. Przygotowane zajęcia były ciekawe, zabawne i oczywiście adekwatne do nauczanego przedmiotu. Na następnej lekcji uczniowie rysowali portrety nauczycieli i wszystkich pracowników szkoły.

Uczniowie klas I-III także przedstawili swoich nauczycieli na portretach i złożyli im przesympatyczne życzenia na własnoręcznie wykonanych kartkach.
Całą galerię portretów nauczycieli i pracowników szkoły można podziwiać na szkolnych korytarzach.
Uczniowie! Dziękujemy Wam za trud włożony w świętowanie DEN oraz wszystkie sympatyczne życzenia!