• WYKAZ PODRĘCZNIKÓW DO LEKCJI RELIGII W ROKU SZKOLNYM 2024/2025

• ODDZIAŁ 0 - Tak! Jezus mnie kocha, wydawnictwo Jedność, redakcja K.Mielnicki E.Kondrak

KLASA I - Poznaję Boży świat, wydawnictwo Jedność, redakcja K.Mielnicki E.Kondrak

KLASA II - Odkrywam Królestwo Boże,wydawnictwo Jedność, redakcja K.Mielnicki E.Kondrak

KLASA III - Poznaję Jezusa, wydawnictwo Jedność, redakcja K.Mielnicki E.Kondrak (podręcznik i zeszyt ćwiczeń)

KLASA IV - Odkrywam życie z Jezusem, wydawnictwo Jedność, redakcja K.Mielnicki E.Kondrak (podręcznik i zeszyt ćwiczeń)

KLASA V - Szczęśliwi, którzy szukają prawdy, wydawnictwo Jedność, redakcja K.Mielnicki E.Kondrak (podręcznik i zeszyt ćwiczeń)

KLASA VI - Szczęśliwi, którzy odkrywają piękno, wydawnictwo Jedność, redakcja K.Mielnicki E.Kondrak (podręcznik i zeszyt ćwiczeń)

KLASA VII -Szczęśliwi, którzy czynią dobro, wydawnictwo Jedność, redakcja K.Mielnicki E.Kondrak (podręcznik i zeszyt ćwiczeń)

KLASA VIII - Szczęśliwi, którzy zdobywają świętość, wydawnictwo Jedność, redakcja K.Mielnicki E.Kondrak (podręcznik i zeszyt ćwiczeń)